Aktuality

ČKS závody v Mostě v kategorii Žačky B přinesly úžasnou bronzovou medaili Terezce Pánkové a výborné 6. místo a bodový osobáček Radce Čížkové. V kategorii Žačky mladší B závodila Adrianka Čížková a také si vybruslila svůj bodový osobáček a pěkné 9. místo a Adélka Mašková obsadila 22. místo. Jsme prima parta, fandíme si, máme se rády, makáme spolu,...

Na MČR 2023 jsme se prezentovali celkem slušně . 4. místo Miron Jefremenko, 10. místo Gordey Jefremenko, 22. Viola Lochovská a 29. Poli Vasilková. Holkám se to tentokrát moc nevydařilo, ale je to určitě velká zkušenost. Budeme dál pracovat a ono to určitě přijde.

První místo úžasné Melánie Kratochvílové v Lounech a Chebu . Krásné 4.místo úžasné Johanky Lukešové v Chebu a 6.místo v Lounech .

Led 29

ODM 2023

Viola Lochovská a Gordey Jefremenko se na ODM 2023 neztratili a podali dobré výkony.

Velký úspěch zaznamenal náš klub na závodech Českého poháru Pod vedením trenérky Eleny Liashenko jsme díky jejich svěřencům, vybojovali 2 a 3 .místo v Českém poháru v Ostravě . 3. místo v Brně. 4 místo v Pardubicích. 1 . 3. a 7. místo v Orlové a 2. místo v Příbram.